SKZ - Oddział Krakowski
WYDARZENIA
STATUT
ZARZĄD
RZECZOZNAWCY ODDZIAŁU KRAKOWSKIEGO
CO SŁYCHAĆ U KONSERWATORA
GALERIA
PUBLIKACJE
KOŁO SENIORA
KOŁO MŁODYCH
SYLWETKI CZŁONKÓW
Stowarzyszenie Konserwtorów Zabytków
CEGIEŁKA
PAŃSTWA REKLAMA NA SKZ.PL
STUDIUM PODYPLOMOWE
STUDIUM PODYPLOMOWE
STUDIUM PODYPLOMOWE

Kontakt do Oddziału Krakowskiego SKZ

Zebranie Oddziału

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam, raz jeszcze, na nasze najbliższe spotkanie, które odbędzie się 10 maja (czwartek) o godzinie 18,00, w budynku Instytutu Historii Architektury i Konserwacji Zabytków, WA PK, przy ul. Kanoniczej 1.
Kontynułować będziemy dyskusję nad przestrzenią publiczną w zabytkowych centrach miast. Tym razem tematem wywoławczym będą społeczne konflikty w przestrzeni publicznej. Dyskusję poprzedzi wystąpienie pani Joanny Kursy.

Jolanta Sroczyńska

Zebranie Oddziału

Szanowni Państwo,
Pragnę raz jeszcze przypomnieć o jutrzejszym spotkaniu SKZ (godz. 18,00, sala 101, Kanonicza 1).

W trakcie spotkania liczymy na dyskusję na temat roli zabytku w przestrzeni publicznej. Wprowadzenie do dyskusji dokona pan doktor KRYSTYN KOZIEŁ- jeden z najwybitniejszych krakowskich konserwatorów, krótkim wystąpieniem pt. "Zabytek w przestrzeni publicznej - rewitalizacja, odbudowa, adaptacja"

Zapraszamy wszystkich serdecznie,
w imieniu Zarządu,
Jolanta Sroczyńska

Konferencja Naukowa

W dniach 24-26 maja 2018 r. w Gdyni odbędzie się konferencja pt. "Modernizm w Europie – modernizm w Gdyni. Architektura XX w. – badania i popularyzacja”.

Składki członkowskie

Przypominamy naszym członkom o konieczności uzupełnienia składek do 15 kwietnia 2018 r. Zarząd Główny SKZ nałozył na nas obowiązek skreslenia osób, które nie zapłacą do tego czasu wymaganej składki (10zł/miesiąc dla pracujących i 5zł/miesiąc dla emerytów). Nr konta: 84 1240 4650 1111 0010 4626 6940 BANK PKO SA.
Informacja o zaległościach : Anna Dorak: anna.dorak@interia.pl

Życzenia Świąteczne

Wszystkim członkom i sympatykom Oddziału Krakowskiego SKZ życzymy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2018

Prezes Oddziału dr Jolanta Sroczyńska
wraz z Zarządem

Konferencja „Zabytki i Energia”

W dniach 16-17 listopada 2017 roku, w Krakowie, odbędzie się pierwsza edycja Konferencji Naukowej „Zabytki i Energia” (ZiE). Organizatorem wydarzenia jest Małopolskie Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego - jednostka badawcza Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej.

Żegnamy Profesora MARIANA KONIECZNEGO (1930-2017)

25 lipca 2017 odszedł na zawsze nasz przyjaciel  - Profesor Marian KONIECZNY. Miał 87 lat.

Zebranie Oddziału - 1 czerwca, godz. 17.00

Z wielką niecierpliwością, od ponad miesiąca oczekiwaliśmy na prezentację pana Heinego. Wreszcie udało się uzgodnić termin i pokonać wszelkie niedogodności które spotykały nas pod drodze.
Udało się też wrócić do "pierwszoczwartowych" spotkań :}

Tak więc 1 czerwca, o godzinie 17,00, w sali nr 100 budynku Instytutu Historii Architektury i Konserwacji Zabytków WAPK, spotykamy się aby posłuchać o konserwacji konserwacji witraży w wykonaniu naszego krakowskiego mistrza :}

Serdecznie Zapraszam,
Jolanta Sroczyńska

Konferencja Naukowa

Konferencji "Krowodrza -przestrzeń i tożsamość" odbędzie się 9 czerwca 2017 w Krakowie, na Wydziale Architektury oraz Wydziale Fizyki, Matematyki i Informatyki Politechniki Krakowskiej ul. Podchorążych 1, sala wykładowa W1.

Zebranie Oddziału

Mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa na kolejne nasze spotkanie, w czwartek 13 kwietnia, o godz. 17,00 na Kanoniczej 1, w budynku Instytutu Historii Architektury i Konserwacji Zabytków, WA PK, w sali 100.

Jolanta Sroczyńska
Prezes O. Krakowskiego SKZ

POCZĄTEK STRONY | DODAJ STRONĘ DO ULUBIONYCH © SKZ - Oddział Krakowski 2011